Суспільство

У Вінниці встановили захисні гумові стовпчики для безпеки велосипедистів. Фото

4 вересня 2017, 17:53

 У Вінниці від ринку «Урожай» до вулиці Данила Галицького вздовж трамвайної колії встановили захисні стовпчики для велосипедистів.

«Це спеціальні стовпчики, завдяки яким можна уникнути травматизму велосипедистів. Адже велосипедна доріжка, яка пролягає на цьому відрізку дроги, дуже близько розміщена від трамвайної колії. Там відстань не більше метра. Був прикрий випадок, коли велосипедист потрапив під колеса трамваю. Крім того, на смузі частенько паркують автомобілі», - розповів Вінниця.info Андрій Сорокін, керівник розвитку вело інфраструктури Вінниці.  

Матеріал, з якого виготовлені стовпчики достатньо м’який, аби уникнути  травм, проте міцний, аби не зруйнувався та витримав вагу велосипедиста з велосипедом.

«Металеві б були занадто небезпечними. Навіть, якщо не буду ніякого інциденту на дорозі, велосипедист може випадково його задіти ногою. Тому саме такі, які є, ідеальний варіант. Крім того, вони мають світло-відбивний ефект. Тому їх буде видно у темний період», - зауважив Сорокін.

Перші стовпчики – це тестовий варіант.

«Будемо дивитися, як вони себе покажуть. Люди мають відчути та зрозуміти, чи вони корисні, доречні, безпечні. Хочемо чути думку не лише велосипедистів. А й водіїв трамваїв, автомобілів. І звичайно перехожих», - підкреслив Сорокін.

При вдалому експерименті, нові стовпчики невдовзі з’являться на відрізку дороги від проспекту Космонавтів до Юності.  

 

Вінниця.info, фото з сторінки у Фецсбуці Олександра Царевського. 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: безпека Вінниця велосипед стовпчики 
Матеріали по темі