Місто

У Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра». Поліцейські шукають винуватців

10 серпня 2018, 13:47

 У ніч на 10 серпня у Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра», який знаходився неподалік пішохідного переходу по проспекту Космонавтів.

«Фігуру, яка слугує для уваги водіїв, намагалися вирвати з асфальту. Спроба була невдала. Фігура на місці, ціла. Але пошкоджено дорожнє покриття. Це третій факт вандалізму з «уважними школярами» протягом цього літа. У двох попередніх випадках винуватців встановили, цього разу камери вуличні відео-спостереження не були направлені саме на цей об’єкт», - розповів Вiнниця.info заступник начальника Вінницької муніципальної поліції Віталій Чигур.

Правоохоронці просять всіх, хто став свідком вандалізму допомогти із розслідуванням та встановити винуватців.

«Проблема у тому, що пошкоджуючи майно яке належить місту, це неповага не до працівників поліції. Це неповага до мешканців Вінниці. Адже ці фігури були придбані за кошт міського бюджету. Одна фігурка коштує близько 10 тисяч гривень. У першому та другому випадку винуватців встановили, одну фігуру відшкодували. Про це винуватці пред’явили чек з оплатою », - додав Чигур.

Наразі фігури «уважних школярів» взяли по Вінниці під посилений контроль.

Нaгaдaємо, вночі, 26 липня, молоді люди розтрощили плaстмaсову фігурку школярa нaвпроти школи №7, що по вулиці Городецького. А 4 серпня шестеро невідомих осіб, віком 16-20 років, здійснили пошкодження фігурки «Школярa» біля пішохідного переходу нaвпроти школи-гімнaзії номер 6, що розтaшовaнa по вул. Стрілецькa, 12.

 

 

 

Вiнниця.info, фото Романа Ковальського.

Теги: поліція школяр фігурка 
Матеріали по темі