Суспільство

У Вінниці вже від початку січня бронюють тури на літній відпочинок

13 лютого 2017, 10:59

Щоб зекономити на відпочинку та не залежати від стрибків валют, вінничани масово бронюють закордонні тури. Від початку січня попитом вже користуються Туреччина, Єгипет, ОАЄ, Чорногорія та Болгарія. Займають  найкращі місця у готелях, щоб з комфортом провести літню  відпустку.

«Подібна послуга називається «раннім бронюванням». Це покупка туру за один або кілька місяців до початку поїздки. У зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні, постійними стрибками курсів валют, багато туристів все частіше задумуються над тим, чи вдасться їм відправитися  в літню відпустку. Тут на допомогу приходить акція «Раннє бронювання»!  Готуватися до послуги раннього бронювання ми почали ще наприкінці попереднього року», - розповідає директор ТА "ВінВіза" Віктор Олійник.

Провідні туристичні оператори вже укладають договори з готелями, беруть в оренду чартери і формують путівки.

«Отже, раннє бронювання разом з  «ВінВіза» – це, по-перше, спосіб не поспішаючи обрати відповідний готель. Адже у сезон відпусток доводиться вибирати з того що є, а раннє бронювання дозволяє підібрати той готель, який сподобається саме вам, по найнижчим цінам, - продовжує Віктор. - По-друге –  це дозволяє дати гарантію в тому, що вам вистачить місць на зворотні дати. По-третє, потрібно пам’ятати, що про знижки на готелі знають всі досвідчені туристи. Готелі у такому випадку надають знижки від 10 до 50% на проживання. Тому не пропустіть раннє бронювання та отримайте максимальну вигоду. Адже ви зможете заощадити на свою поїздку від 10 до 50% і витратити ці гроші на розваги та екскурсії. Раннє бронювання – це покупка туру без переплат, економія до 50%, визначення точних дат зручних для вас»

Вже від початку 2017 року почали замовляти тури до Туреччини.  

«Сезон у цій країні починається вже з кінця квітня і залишається достатньо часу на вивчення кращих готелів і курортів. Вартість турів до Туреччини по  ранньому бронюванню  на 30-50% нижча за звичайну, - зауважує Віктор. - Чорногорія, Болгарія - в цих країнах забронювати літній відпочинок ви можете з січня. Хоча Болгарія має і гірськолижні курорти, тому можна назвати її круглорічною і раннє бронювання зимової Болгарії  відбувається влітку, а літньої – взимку. Єгипет - курорт на цілий рік, але все ж в цій країні теж є найкращий час для відпочинку. Раннє бронювання 2017-го року вже стартувало там. Адже всі знають, найкращий час для відпочинку в Єгипті це жовтень-листопад і березень-квітень. У ці місяці найбільший попит, хоча є ще пікові місяці, такі, як  новорічні і травневі свята. Також вже від зараз актуальні Греція, Іспанія, Кіпр. У вас буде час для оформлення шенгенської візи, ви зможете вибрати курорти і найкращі готелі»  – каже Олійник.»

У «ВінВізі» зауважують, для тих, хто любить поєднувати шопінг з відпочинком, найкраще підійдуть ОАЄ.

«Це країна, де майже на протязі усього року можна відпочити і зайнятись шопінгом. Тому тури по акції раннього бронювання завжди користуються попитом та є у наявності», - пояснює Віктор.

Тим, хто хоче відпочити з вересня до кінця травня, найкраще підійдуть - Таїланд, Індія (ГОА), В’єтнам, Шрі-Ланка, Мальдіви.

«Всі країни описати в одній статті неможливо, тому ми пропонуємо вам ознайомитися з акцією раннього бронювання 2017 року для кожної країни окремо. Звертайтеся до наших менеджерів і ми допоможемо вам спланувати ваш відпочинок! Плануйте заздалегідь, не пропустіть раннє бронювання – відпочивайте дешево та комфортно з туристичною компанією «ВінВіза», - підкреслив Олійник.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця «ВінВіза» раннє бронювання 
Матеріали по темі