Місто

У Вінниці з 21 серпня можна подати заявку на «Муніципальне житло» у висотках по вулиці П. Запорожця

11 серпня 2017, 15:38

 Розпочато прийом заяв від вінничан на участь у програмі «Муніципальне житло м. Вінниці» по будівництву другого пускового комплексу по вул. П. Запорожця, 4. Ціна квадратного метру 9800 гривень. Реєстрація кандидатів на участь в Програмі розпочинається 21 серпня 2017 року за адресою Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» (вул. Соборна, 59), робоче місце 37.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької міської рaди.

Відповідно до умов Програми «Муніципальне житло м. Вінниця» реєстрація буде відбуватись протягом 15 робочих днів.

Першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, що проживають (зареєстровані) у Вінниці: працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста – в яких один з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери не менше п'яти років або фахівцем, або на підставі рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради; молоді сім’ї ; ветерани праці; інваліди; багатодітні сім'ї; внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які мають намір оселитися у Вінниці; учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції, або члени їх сімей, які зареєстровані на території міста Вінниці та Вінницької області.

Інформація про новий об’єкт Програми вже розміщена на офіційному сайті міської ради .

За довідками та консультаціями щодо участі у Програмі необхідно звертатись до департаменту економіки і інвестицій міської ради. Контактні телефони: (0432) 59-51-43, 59-50-40

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: житло запорожця 
Матеріали по темі