Суспільство

У Вінниці з каналізації підприємства полились відходи в Південний Буг

9 червня 2017, 16:49

 9 червня у Вінниці в районі Сабарова виявили, що від території підприємства «Авіс» в річку Південний Буг тече якась речовина. Спочатку громадяни викликали поліцію, ті в свою чергу повідомили екологічну інспекцію. Екологи відібрали проби води та ґрунту, щоб встановити що за речовини потрапляли в річку і землю.

«Сьогодні нам повідомили працівники поліції, що до них звернувся громадянин, який виявив потік з території підприємства. Ми виїхали на місце, побачили що по рельєфу місцевості тече забруднена вода і попадає в річку Південний Буг. Наші працівники на місці встановили, що це з підприємства «Авіс». Там сталась аварійна ситуація – зрив каналізаційної труби. По даних підприємства це сталось вночі.

Наразі підприємство займається ліквідацією ситуації, і як мені повідомили, зараз там потрапляння відходів в річку Південний Буг припинено.

Фахівцями нашої лабораторії відібрані проби ґрунтів та речовини, яка скидається. Це відходи виробництва, які потрапляють на очисні споруди Водоканалу», - повідомив Вінниця.info начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий.

Скільки відходів вилилось в річку невідомо. Екологи встановлюють інформацію та будуть проводити позапланову перевірку підприємства. Відібрали проби води та грунту на дослідження.

«Зараз на території підприємства роблять тимчасову ємність, щоб вода текла не в Південний Буг, а в ємність, звідки викачуватимуть відходи асенізаційними машинами і вивозитимуть на очисні», - повідомив Ю. Дубовий.

Вінниця.info, фото з сайту 20 хвилин

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: річка забруднення 
Матеріали по темі