Суспільство

У Вінниці з лікарні Ющенка евакуйовували людей та гасили пожежу. Рятувальники проводили навчання

10 березня 2017, 13:09

10 березня о 10 годині на пульт пожежно-рятувальної частини №4 у Вінниці оператор отримує виклик з обласної психо-неврологічної лікарні ім. академіка Ющенка: "у інфекційному відділенні №13 сталося пожежа". До місця виїжджають одразу кілька груп. Навпроти входу розгортають штаб. Саме так сьогодні розпочались навчання рятувальників.

Подібні випадки особливі, адже в об’єкті знаходяться хворі люди. Кореспондент Вінниця.info стала свідком навчань.

 

Одна частина рятувальників переодягається у вогнестійкий спецодяг, розгортають шланги для подачі води. Двоє з болгаркою йдуть до вікон, які за гратами. За правилами, для евакуації людей необхідно мати додатковий вихід.

Група пожежників тим часом заходять у приміщення. Перевіряють на наявність людей кожну кімнату. В одній з палат знаходять лежачу молоду дівчину. Її на руках виносять з середини, передають медикам «швидкої», яка також прибула. Рятувальники, які залишилися на місці, продовжують перевіряти приміщення. Локалізують місце загоряння. З іншого входу до відділення тим часом заходить ще одна група.

 

 

У штабі звітують, на гасіння пожежі знадобилося менше п’яти хвилин. Медики зауважують, зовсім не боялися.

 

Подібні тренування для працівників пожежно-рятувальної служби необхідні. Адже від нещасних випадків не застрахований ніхто. А евакуйовувати подібні об’єкти вкрай важко. Не лише через особливість хворих саме цієї лікарні. Медичному закладу 120 років. Більшість будівель, які розташовані на території понад 20 гектарів,  тут мають дерев’яні перекриття. По завершенню пожежних робіт, рятувальники спільно з адміністрацією лікарні обговорюють деталі.

Для рятувальників, які взяли участь у сьогоднішньому навчанні, це штатний робочій день. Одразу з місця події, вони вже виїжджають на реальну пожежу.    

 Вінниця.info.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пожежа лікарня Вінниця 
Матеріали по темі