Суспільство

У Вінниці з площі «Ліверпуль» забрали автомобіль епохи «Beatles». Фото

27 вересня 2018, 12:12

На початку вересня у Вінниці на площі «Ліверпуль» з’явився автомобіль, який одразу ж привернув увагу жителів та гостей міста. Сьогодні власник автомобілю забирав його з площі.

Причина, через яку раритетний «Ягуар XJ6» забрали – ушкодження, які жителі міста, у тому числі і діти, зробили, фотографуючись на даху та капоті. Безліч подряпин та вм’ятин зіпсували вигляд локації, через що власник вирішив на деякий час прибрати авто та відремонтувати разом зі студентами Вінницького національного технічного університету.

«Так як я викладач Вінницького технічного університету, разом зі своїми студентами відремонтуємо автомобіль у майстерні. Пізніше ми будемо вирішувати питання, чи повернути машину в місто, чи ні. Автомобіль культовий, таких в Україні дуже мало. Хочеться, щоб люди усвідомили і відносились до цього об’єкту, як до пам’ятки, а не як до шматка металу. Ми йдемо у Європу і потрібно починати зміни з людей, а ще краще – з дітей.

Приблизно 80% ушкоджень на цій машині – справа рук дітей 17-ї школи. Я чергував на площі кілька днів і спостерігав, як під час перерви школярі, через відсутність дитячого майданчика на території школи, приходили на «Ліверпуль» до машини, використовуючи її як атракціон. Батьки, до речі, також садять малечу на дах чи капот машини. Це все набридло і я зі студентами вирішили забрати на ремонт, щоб вона не стояла у ганебному стані і псувала зовнішній вигляд площі», – розповів викладач Вінницького національного технічного університету та власник авто, Олександр Вдовиченко.

Олександр також зазначив, що туристи набагато краще ставляться до локації, ніж жителі Вінниці.

Музей моделей транспорту, засновником якого є Олександр Вдовиченко, безкоштовно надав машину. Автомобіль покритий захисною плівкою, яка захищає метал від різних погодних умов. Його привезено з Європи у занедбаному стані, так як авто вже 40 років. Автомобіль відчищали та готували до фарбування, а фахівці з міської ради займалися оформленням.

Автомобіль простояв на площі 19 днів.

Нагадаємо, на День міста Вінниці на площі «Ліверпуль» з’явився автомобіль епохи «Beatles», наданий музеєм моделей транспорту. Жителі та гості міста фотографувались біля локації, навіть вилазили на дах та капот автомобіля, через що на ньому з’явилося багато подряпин та вм’ятин.

Вінниця.info

Теги: автомобіль площа Ліверпуль 
Матеріали по темі