Місто

У Вінниці за 11,7 мільйонів з держбюджету відремонтують хірургію першої лікарні, дитячий садок №17 та закуплять техніку для шкіл

27 жовтня 2017, 14:05

 27 жовтня нa сесії Вінницької міської рaди підтримaли ряд проектів вaжливих для розвитку соціaльної сфери тa інфрaструктури містa. Серед схвaлених депутaтaми рішень – виділення грошей нa продовження термомодернізaції будівлі дитячого сaдкa №17 тa нa реконструкцію хірургічного відділення міської клінічної лікaрні №1. A тaкож – нa придбaння у вінницькі школи інтерaктивних дошок, мультимедійних проекторів тa комп’ютерів.

Кошти надійшли з державного бюджету за сприяння нардепів-мажоритарників, які представляють у Раді Вінниччину.

«Ми можемо подякувати Уряду, прем’єр-міністру, Президенту за те, що могли отримати додатково з державного бюджету на соціально-економічний розвиток 11,7 мільйонів гривень. З них, при сприянні народного депутата Олександра Домбровського, 4 мільйони гривень на придбання інтерактивних дошок і мультимедійних проекторів та комп’ютерів у навчальні заклади.

За сприяння Олексія Порошенка 2,7 мільйонів гривень на реконструкцію будівлі дитячого садочка №17. І 5 мільйонів гривень на реконструкцію хірургічного відділення клінічної лікарні №1 – за сприяння нардепа Геннадія Ткачука. Сьогодні у нас хороша співпраця з народними депутатами», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що на сесії міськради депутати «дали добро» на створення історико-туристичного комплексу на Замковій горі у Вінниці. Виділили 150 тис. гривень на лікування Софійки – маленької доньки бійця АТО. А також зменшили податок на землю для сімей загиблих учасників АТО.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця 
Матеріали по темі