Місто

У Вінниці за «Інфраконом» планують звести 9-поверхівки і дитсадок. Призначили громадські слухання

16 липня 2018, 15:10

 У Вінниці завершується громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території обмеженої вул. Стеценка, вул. Київська, вул. Ширшова та вул. Бевза». 19 липня о 18.00 годині у приміщенні ПАТ «Інфракон» за адресою: м. Вінниця, вул. Київська, 16, каб. 211 проведуть громадські слухання з даного питання.

Про це йдеться в оголошенні Вінницької міської ради.

На зазначеній ділянці, площа якої 6,3 га, планують збудувати шість 9-поверхових житлових будинки на 947 квартир з комерційними і торговими приміщеннями. Між новою забудовою і автовокзалом запроектували дитячий садок на 220 дітей. Також проектною документацією передбачено влаштування парковок на 821 автомобіль. Одна з парковок - п’ятиярусна, розрахована на 500 авто.

«Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Центр урбаністики».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години, к. 20)», - зазначено в повідомленні.

Пропозиції та зауваження з даного питання пропонують надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборнa, 59, кaб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Нагадаємо, громадські обговорення щодо забудови зазначеної ділянки, оголосили на початку червня.

Вiнниця.info, проект – сайту міської ради

Теги: Вінниця проект забудова обговорення житловий масив 
Матеріали по темі