Влада

У Вінниці за «Лялею Ратушною» слідкуватиме нова інспекція

11 квітня 2011, 14:14

У Вінницькій області за безпекою на водному транспорті слідкуватиме Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Реалізацію державної політики у сфері безпеки на водному транспорті здійснюватиме Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція). Відповідний Указ «Про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті» підписав Президент України Віктор Янукович.

Згідно із документом, Укрморрічінспекція - центральний орган виконавчої влади, основними завданнями якого є реалізація державної політики у сфері безпеки на водному транспорті, внесення пропозиції щодо її формування, здійснення державного нагляду та контролю за її дотриманням, а також надання адміністративних послуг у сфері морського та річкового транспорту.

Новостворений орган проводитиме експертизу умов транспортування пасажирів та небезпечних вантажів, а також затверджуватиме профілактичні заходи щодо попередження катастроф, аварій та інших аварійних подій на водному транспорті.

За дорученням Міністерства інфраструктури України інспекція братиме участь у діяльності міжнародних організацій та забезпечуватиме виконання зобов’язань, що випливають з членства в таких організаціях

До адміністративних послуг Укрморрічінспекції віднесено видачу ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та багажу водним транспортом. Крім того, інспекція проводитиме сертифікацію на водному транспорті, реєструватимете судна в Державному судновому реєстрі та в Судновій книзі України з видачею свідоцтва про право плавання під державним прапором та суднового білета.

Державний орган також видає суднові документи, реєструє лінії закордонного плавання, реєструє бази для стоянки маломірних суден, видає дозволи суднам на захід до річкових портів, надає дозвіл на проведення спортивних заходів, на особливі перевезення внутрішніми водними шляхами.

До повноважень інспекції належить і розгляд справ про усі види адміністративних порушень на водному транспорті.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі