Суспільство

У Вінниці Заболотний порівняв сесію з весіллям, а депутати мерії нагадали йому про регламент

27 січня 2017, 14:32

 27 січня у Вінниці відбулася сесія міської ради. Сьогодні на засідання завітали шість народних депутатів. У тому числі Григорій Заболотний, який з 2006 по 2010 рік обіймав посаду голови облради. Нардеп поділився своїми враженнями від засідання. Похвалив вінничан за злагоджену роботу і навіть порівняв сесію з весіллям.

«Тому, хто не розуміє і не знає, що таке підготовка питань до сесії, здавалося б, все дуже просто. Але те, як сьогодні проходила сесія, говорить про серйозну підготовчу роботу. В комісіях працюють люди, а сюди виносять питання, щоб побачити, чи є підтримка залу.

Я часто, коли працював головою обласної ради, керівником району говорив так: сесія – це, як весілля. Насправді вся робота до весілля: коли ріжуть порося, готують страви, а саме весілля збираються для того, щоб тільки засвідчити – факт відбувся. Отак у вас на сесії, всі робочі питання вирішуються в комісіях і мені було дуже приємно сьогодні бути присутнім і бачити, як високоорганізовано проходить сесія Вінницької міської ради», - сказав посадовець.

Григорій Заболотний зазначив, що Верховні Раді до такого ще далеко.

«Ви бачите, який безлад у Верховній Раді. Тому що, як треба в комітетах працювати, то там людей дуже мало приходить, а коли тільки засвітяться камери, то біжать до трибуни наввипередки одні і ті ж. Не залежно від того, які питання розглядаються: всі знатаки – все знають…», - говорить чиновник.

Виступ нардепа тривав близько 10 хвилин, тому із залу пролунав вигук: «Регламент!». Заболотний жартівливо запитав: «Хто це сказав: ваші чи наші?». Депутат додав ще кілька фраз про Вінницю і сказав, що зауваження щодо регламенту було правильним, адже має бути порядок.

Нагадаємо, що на сесійне засідання Вінницької міськради приїхали народні депутати  - Петро Юрчишин, Сергій Кудлаєнко, Геннадій Ткачук,  Григорій Заболотний, Юрій Македон, Іван Мельничук.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міська рада 
Матеріали по темі