Місто

У Вінниці закривають Київський міст: встановлюють додаткові світлофори та знаки про об’їзд. Фоторепортаж

10 березня 2017, 13:10

 11 березня до листопада 2017 року у Вінниці на капремонт закривають міст через річку Південний Буг по вулиці Чорновола. По мосту рухатиметься лише громадський транспорт – тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі. Рух легкового транспорту буде здійснюватися через вулицю Соборну, а вантажівки пустять по вулицям Магістратській (колишня Першотравнева) та Князів Коріатовичів (колишня Свердлова).

Перекриття мосту спричинить затори, представники мерії перепрошують городян за незручності, але ремонт необхідний, бо міст в аварійному стані.

«Ми розуміємо, що обмеження руху транспорту через міст викличе незручності, бо це одна з магістральних транспортних артерій міста. Не виключаємо, що на об’їзних шляхах можуть створюватися затори. Хочемо вибачитися перед вінничанами за такі тимчасові незручності, але питання реконструкції мосту дуже серйозне і стосується безпеки руху», - зазначав заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Щоб регулювати рух на виїзді до Центрального мосту, на який перенаправляють основний транспортний потік, на перехресті з Соборною облаштовують світлофори.

Так, з Магістратської на виїзді до Соборної 10 березня встановлюють світлофорні об’єкти, та з іншої сторони – на виїзді з Князів Коріатовичів на центральну вулицю підключають світлофор.

По місту на перехрестях в напрямку Київської з’явились інформаційні таблички, з повідомленням, що міст закрито на ремонт з 11.03.2017.

Компанія підрядника – ТОВ «МСУ-2» (м. Київ) облаштовує будмайданчик на «Бригантині». Туди привезли вагончики для робітників та гусеничний екскаватор.

«Київський» міст 10 березня 2017

 

 

 

Техніка підрядників

 

 

 Додаткові світлофори та інформаційні знаки

(Магістратська)

(Соборна)

 

 

Схема об’їзду

 

Вінниця.info

Теги: будівництво міст 
Матеріали по темі