Місто

У Вінниці закривають Київський міст: встановлюють додаткові світлофори та знаки про об’їзд. Фоторепортаж

10 березня 2017, 13:10

 11 березня до листопада 2017 року у Вінниці на капремонт закривають міст через річку Південний Буг по вулиці Чорновола. По мосту рухатиметься лише громадський транспорт – тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі. Рух легкового транспорту буде здійснюватися через вулицю Соборну, а вантажівки пустять по вулицям Магістратській (колишня Першотравнева) та Князів Коріатовичів (колишня Свердлова).

Перекриття мосту спричинить затори, представники мерії перепрошують городян за незручності, але ремонт необхідний, бо міст в аварійному стані.

«Ми розуміємо, що обмеження руху транспорту через міст викличе незручності, бо це одна з магістральних транспортних артерій міста. Не виключаємо, що на об’їзних шляхах можуть створюватися затори. Хочемо вибачитися перед вінничанами за такі тимчасові незручності, але питання реконструкції мосту дуже серйозне і стосується безпеки руху», - зазначав заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Щоб регулювати рух на виїзді до Центрального мосту, на який перенаправляють основний транспортний потік, на перехресті з Соборною облаштовують світлофори.

Так, з Магістратської на виїзді до Соборної 10 березня встановлюють світлофорні об’єкти, та з іншої сторони – на виїзді з Князів Коріатовичів на центральну вулицю підключають світлофор.

По місту на перехрестях в напрямку Київської з’явились інформаційні таблички, з повідомленням, що міст закрито на ремонт з 11.03.2017.

Компанія підрядника – ТОВ «МСУ-2» (м. Київ) облаштовує будмайданчик на «Бригантині». Туди привезли вагончики для робітників та гусеничний екскаватор.

«Київський» міст 10 березня 2017

 

 

 

Техніка підрядників

 

 

 Додаткові світлофори та інформаційні знаки

(Магістратська)

(Соборна)

 

 

Схема об’їзду

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво міст 
Матеріали по темі