Суспільство

У Вінниці замінили керівника Муніципальної поліції

12 грудня 2018, 10:57

 У Вінницькій міській раді змінили керівника КП «Муніципальна поліція». 7 грудня з посади начальника звільнили Василя Гайовика та тимчасово поклали обов’язки начальника на заступника - Віталія Чигура. Обоє працювали в муніципальній поліції від початку створення в 2013 році.

Документи опубліковані на сайті міськради.

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку начальника комунального підприємства Вінницької міської ради «Муніципальна поліція», виконання обов’язків начальника зазначеного підприємства на заступника начальника КП ВМР «Муніципальна поліція» Чигура Віталія Михайловича з 10 грудня 2018 року», - зазначено в розпорядженні.

 

Довідка.

Муніципальна поліція створена в 2013 році з метою здійснення контролю за станом благоустрою в місті Вінниці, для забезпечення чистоти і порядку, організації озеленення, охорони зелених асаджень, водойомів, земельних ресурсів міста, здійснення контролю у місцях відпочинку громадян, для контролю за утриманням в належному стані закріплених за підприємствами, установами та організаціями територій, для контролю за додержанням тиші в громадських місцях на території міста.

Вiнниця.info, фото з сайту міськради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: посада заміна 
Матеріали по темі