Суспільство

У Вінниці замінили портрети на Дошці пошани. Фоторепортаж

23 серпня 2017, 11:34

 У Вінниці на площі Василя Стуса оновили Дошку пошани. Днями там розмістили портрети осіб, котрі мають здобутки в трудовій діяльності, а також подолян, яким присвоїли звання «Людини року».

Список трудових колективів області, які заносяться на обласну Дошку пошани

Комунальний заклад «Барська районна дитячо-юнацька спортивна школа «КОЛОС» - Барський район

Товариство з обмеженою відповідальністю «Зерносвіт» - Вінницький район

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району Вінницької області» - Гайсинський район

Товариство з обмеженою відповідальністю «Демидівський граніт» - Жмеринський район

Товариство з обмеженою відповідальністю «Іллінецький цукровий завод» - Іллінецький район

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Промінь» - Калинівський район

Приватне підприємство «Редакція газети «Слово Придністров’я» - Могилів-Подільський район

Фермерське господарство «Стріла» - Мурованокуриловецький район

Товариство з обмеженою відповідальністю «Веселка Л» - Немирівський район

Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки - Тиврівський район

Комаргородське вище професійне училище - Томашпільський район

Структурна одиниця «Тульчинські електричні мережі» публічного акціонерного товариства «Вінницяобленерго» - Тульчинський район

Зразковий аматорський оркестр народних інструментів «Барвінок» Гонтівського сільського Будинку культури - Чернівецький район

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Вербка» - Чечельницький район

Приватне підприємство «O.L.KAR-АГРОЗООВЕТ-СЕРВІС» - Шаргородський район

Військова частина 3008 Національної гвардії України - м.Вінниця

11-та державна пожежно-рятувальна частина (м.Козятин) ДПРЗ-2 Головного управління ДСНС України у Вінницькій області - м.Козятин

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницька птахофабрика» філія «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» - м.Ладижин

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хмільницький завод сухого знежиреного молока «Молочний візит» - м.Хмільник

Список трудівників області, які заносяться на обласну Дошку пошани

Гаврилюк Наталія Сергіївна - керівник зразкового ансамблю естрадного танцю «Мрія» Бершадського районного будинку культури

Плахотнюк Іван Леонтійович - керуючий відділенням сільськогосподарської дільниці «Джугасра» приватного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля»

Лановенко Віктор Іванович - голова сільськогосподарського фермерського господарства «Лан»

Кутинський Анатолій Андрійович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Літинський м’ясокомбінат»

Василик Юрій Борисович - начальник Могилів – Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, полковник

Слободецький Микола Францович - лісничий Мурованокуриловецького лісництва державного підприємства «Могилів-Подільське лісове господарство»

Сіромаха Тетяна Олександрівна - керівник дитячого зразкового танцювального колективу «Веселкова мрія» Оратівського районного Будинку культури

Брайлян Василь Володимирович - старший енергетик приватного сільськогосподарського підприємства  «Промінь»

Пустовіт Олександр Миколайович - зубний лікар стоматологічного відділення Погребищенської центральної районної лікарні, учасник АТО

Водянюк Сергій Федорович - тренер – викладач із рукопашного бою Томашпільської районної дитячо-юнацької спортивної школи

Задояна Марія Василівна - оператор машинного доїння сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Колос»

Фаринюк Юрій Миколайович - директор Хмільницької філії  приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП»

Бондарчук Наталя Михайлівна - Юхимівський сільський голова

Таран Лідія Григорівна - двірник міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №5»

Артимович Павло Романович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Артмаш»

Миколюк Олег Валерійович - начальник зміни котлотурбінного цеху відокремленого підрозділу Ладижинська ТЕС приватного акціонерного товариства «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»

Пікуш Віктор Миколайович - директор відокремленого підрозділу Південно-Західної залізниці санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників»

Присяжнюк Анатолій Віталійович - начальник Вінницького відділу поліції  Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковник поліції

Нідзельська Людмила Іванівна - голова профспілкового комітету, начальник відділу аналізу даних вибіркових обстежень населення Головного управління статистики у Вінницькій області

Шемотюк Олександр Володимирович - начальник тропосферної радіорелейної станції відділення тропосферного зв’язку центру радіорелейного тропосферного зв’язку польового вузла зв’язку військової частини А2656, молодший лейтенант, учасник АТО

Кондюк Анатолій Іванович - учасник бойових дій в Афганістані, волонтер АТО, інвалід війни, м.Вінниця

Новікова Тетяна Анатоліївна - лікар-ординатор медичної роти 93-ї окремої механізованої бригади, старший лейтенант медичної служби Збройних Сил України, учасник АТО, м.Вінниця

Ткач Іван Іванович - учасник АТО, молодший сержант, Ямпільський район

Кузнецов Віктор Миколайович - начальник центру зв’язку військової частини А0707, майор, учасник АТО, м.Гайсин

Мовчан Петро Вікторович - заступник командира військової частини 3008 Національної гвардії України  з громадської безпеки, підполковник, учасник АТО, м.Вінниця

Ругенюс Томас Альгімантович - начальник бронетанкової служби технічної частини військової частини 3028 Національної гвардії України, майор, учасник АТО, м.Калинівка

Гончар Олексій Васильович - голова Вінницької обласної організації  громадської організації «Союз юристів України», керівник  комітету «Сільського господарства, екології та земельних ресурсів» Громадської ради при обласній державній адміністрації, м.Вінниця

Список переможців конкурсу «Людина року», які заносяться на обласну Дошку пошани

«Громадський діяч» - Колесник Ірина Миколаївна - депутат обласної Ради 7 скликання. Активно долучалась до пошуку зниклих бійців та доставки тіл загиблих додому, учасник волонтерського руху.

«Депутат» - Панчук Наталія Володимирівна - депутат Вінницької міської ради 7 скликання, член постійної комісії з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку, займає конструктивну позицію щодо наповнення та раціонального використання бюджету міста.

«Державний службовець» - Заболотна Наталія Михайлівна - директор Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

«Діяч культури та мистецтва» - Френкель Ірина Володимирівна - відомий громадський діяч, митець, заслужена артистка України, автор, організатор та продюсер відомих міжнародних професійних мистецьких проектів, зокрема, Форум молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя», «VINNYTSIA JAZZFEST», «OPERAFEST TULCHYN.

«Архітектор» - Гужва Леонід Павлович  - заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор області.

«Діяч науки» – Родінкова Вікторія Валеріївна - професор кафедри фармації Вінницького національного медичного університету, доктор біологічних наук. Автор щотижневих алергопрогнозів для жителів України.

«Жінка» - Бондар Лариса Миколаївна - журналіст інформаційно-телевізійного агентства «ВІТА», співавтор і ведуча програми «Постфактум».

«Міський голова, голова районної ради» – Ящук Володимир Миколайович - Іллінецький міський голова, нині голова об’єднаної територіальної громади.

«Митець» - Зорик Григорій Іванович - викладач Тульчинського училища культури за дисциплінами «Живопис», «Малюнок», «Композиція». До 400-річчя Тульчина за його проектом було затверджено герб і прапор міста та герб Тульчинського району.

«Посадова особа місцевого самоврядування» - Романенко Катерина Миколаївна - Нараївський сільський голова Гайсинського району. Працює на громадських засадах у «Соціальному центрі МХП», пройшла курс навчання «Управління проектами з питань місцевого та регіонального розвитку» (DESPRO). На посаді – друге скликання.

«Працівник освіти» - Костенко Ольга Віталіївна - заступник директора з навчальної роботи СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», учитель вищої категорії, має звання «Заслужений учитель України».

«Працівник охорони здоров’я» - Сергієнко Андрій Миколайович - лікар-офтальмолог вищої категорії ТОВ МЦ «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка», професор кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету імені М. І.Пирогова.

«Працівник сільського господарства» - Пономар Юрій Васильович - генеральний директор СТОВ «Агрофірма «Красне» с. Красне Тиврівського району.

«Працівник соціального захисту» - Дейнега Людмила Ігорівна - начальник управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради.

«Працівник сфери обслуговування» - Ворона Лариса Миколаївна - директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

«Підприємець» - Шеремета Анатолій Степанович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Шляхбуд».

«Промисловець» - Чаленко Дмитро Андрійович - голова правління Приватного акціонерного товариства «Вінницький олійножировий комбінат», депутат обласної Ради 7 скликання.

«Регіональний лідер» - Вікалюк Віктор Васильович  - керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутат 4, 5, 6 скликань обласної Ради.

«Роботодавець» - Пастух Володимир Федорович - депутат Барської районної ради 7 скликання, директор СФГ «Перлина Поділля» с. Попівці Барського району.

«Сільський, селищний голова» - Червонецька Людмила Іванівна - Тростянецький селищний голова.

«Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора» - Сауляк Світлана Миколаївна  - голова ФГ «Благо СМС» смт. Піщанка. Господарство займає лідируючі позиції серед фермерських господарств району.

С»спортсмен» - Царьков Олег Сергійович - майстер спорту України міжнародного класу з стрільби кульової, вихованець школи вищої спортивної майстерності Вінницької обласної федерації стрільби кульової, срібний призер чемпіонату Європи в м. Марібор у 2017 році.

«Юний митець» - Іванченко Сергій Романович - учень Бершадської дитячої музичної школи ім. Скалецького. Учасник районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних телевізійних фестивалів та конкурсів.

«Юний спортсмен» – Крижанський Марат Хамідович - спортсмен відділення дзюдо Вінницької обласної комплексної ДЮСШ «Спартак», кандидат в майстри спорту з дзюдо, дворазовий чемпіон України серед юнаків у 2017 році.

Варто зазначити, що Дошку пошани оновлюють щороку до Дня незалежності України.

 

Вінниця.info

Теги: нагорода 
Матеріали по темі