Суспільство

У Вінниці запрацювала «Вінницька міська юридична клініка»

5 січня 2011, 10:46

З початку 2011 року у Вінницькому «Прозорому офісі» було створено Консультаційно-правовий центр «Вінницька міська юридична клініка».

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради

Вже з перших днів Нового року, звернувшись до Консультаційно-правового центру, вінничани можуть отримувати безкоштовні консультації із земельних питань, питань архітектури та містобудування, обліку та розподілу житла, державної реєстрації суб'єктів господарювання та інших юридичних питань.

Із створенням Консультаційно-правового центру для інвалідів, малозабезпечених громадян та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, з'явилась можливість безоплатно отримати як консультації, а й практичну допомогу у складанні і оформленні документів, наприклад, для оформлення матеріальної допомоги, пільги тощо.

За словами начальника управління розвитку споживчого ринку та послуг Вінницької міської ради Сергія Кудлаєнко, на сьогоднішній день також розглядається питання щодо створення на базі «Вінницької міської юридичної клініки» місць для студентів вінницьких вишів, які б могли проходити тут навчальну та виробничу практику.

Офіс працює у будні дні з 9:00 до 18:00.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі