Місто

У Вінниці запускають на лінію 16-метровий «VinWay». Він курсуватиме на маршрутах із Барського шосе

12 квітня 2017, 13:24

 У Вінниці завершують обкатку нового трамвая, зробленого на базі чеського вагону КТ-4. Днями черговий «VinWay» вийде на лінії. Він буде їздити на 2-му та 5-му маршрутах.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Маю гарну новину для вінничан, які полюбляють поїздки нашими новими трамваями «VinWay», - перший з 4-х запланованих на цей рік вагонів вже виготовлений, пройшов обкатку по усіх маршрутах, і «Вінницькою транспортною компанією» отримано позитивний висновок від регіональної технічної інспекції щодо його експлуатації.

Це вже другий 16-метровий низькополий трамвай. Як і у першому такому вагоні система керування двигунами розміщена зверху на трамваї, а не знизу. Система чеського виробництва, яка дозволяє приблизно на третину зменшувати споживання електроенергії. Пантограф (пристрій для знімання струму з контактного провідника), як і на усіх низькополих «VinWay», автоматично піднімається та опускається, а не вручну, як раніше. А серед новацій – нова система відкривання дверей з більш сучасними редукторами.

Вже днями черговий «VinWay» вийде на лінії. За словами керівництва «Вінницької транспортної компанії», планується, що він буде їздити на 2-му та 5-му маршрутах.

А працівники трамвайного депо вже починають ремонт візків для модернізації наступного 16-метрового вагону і закупку усіх комплектуючих. Кузов для вагону вінницьким підприємством «Ремтехсільмаш» вже зроблений і у п’ятницю його мають привезти до депо.

В цьому році ми запланували модернізувати один вагон КТ-4 (він буде 31-метровим) і три 16-метрові вагони Т-4. Для модернізації коротких вагонів потрібно приблизно 2,5 місяці, для довгого – три з половиною. Тож йдемо у графіку. Дякую усім працівникам депо, які дали нове життя ще одному вінницькому трамваю «VinWay»!», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, 2 вересня у Вінниці вийшов на маршрут новий «трамвай майбутнього». Потім зробили четвертий Vin Way.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: трамвай новий 
Матеріали по темі