Місто

У Вінниці запустили муніципальний велопрокат: тарифи і правила користування. Фото

4 жовтня 2018, 18:41

 4 жовтня у Вінниці офіційно зaпустили муніципaльний велопрокaт. Двоколісні від Nextbike тестили нa проспекті Космонaвтів. Сьогодні стaнції прокaту встaновлювaтимуть по місту до пізньої ночі. Склaдaються вони зі стійок із зaмкaми тa термінaлу, котрий прaцює від сонячної бaтaреї.

Вже зaвтрa вінничaни зможуть випробувaти нову послугу. Для цього вaрто скaчaти нa свій мобільний додaток Nextbike aбо зaреєструвaтися нa офіційному сaйті компaнії.

Одна година поїздки коштуватиме 20 гривень. Третя і більше – по 50 гривень.

«Ми пропонуємо нашим клієнтам такий тариф на одноразові поїздки: перша година – 20 гривень, друга година – 20 гривень. Третя і кожна наступна – по 50 гривень. У нас діють два абонементи – місячний і сезонний. Місячний коштує 250 гривень і він включає годину безкоштовного катання щодня.

Третя і кожна наступна година по 50 гривень тому, що ми позиціонуємо себе як транспортний засіб і спонукаємо людей до коротких поїздок по місту, переїзду від станції до станції», - розповів представник від Nextbike, Роман Сав’як.

Сезонний абонемент обійдеться у 800 гривень.

Велосипеди називають антивандальними. Вони розраховані на те, що стоятимуть на відкритому повітрі. Всі дрібні елементи заховані.

Першочергово у місті обладнають близько 15 станцій, однак у перспективі мова йде про 50.

Заступник міського голови Владислав Скальський висловив сподівання, що вінничани не шкодитимуть і транспорт, і обладнання, адже система створена для комфортного пересування обласним центром.

Як працює велопрокат

Для початку потрібно безкоштовно зареєструватися в глобальній системі громадського прокату велосипедів Nextbike

Оберіть свій спосіб реєстрації:

  • розділі Реєстрація на веб-сторінці,

  • через додаток Nextbike для смартфонів,

  • зателефонувавши в наш центр обслуговування клієнтів: 0 800 21 1980,

  • або через термінал на станціях велопрокату.

Зареєструвавшись всього раз, ви можете користуватись всіма системами велосипедного прокату Nextbike по всьому світу.

Як орендувати велосипед

Оренда можлива за допомогою мобільного додатку або терміналу. Для оренди велосипеда, просто введіть ідентифікаційний номер велосипеда на терміналі або зчитайте QR-код за допомогою вашого телефону, та дочекайтесь відкриття замка стійки. Найвигідніше придбати сезонний абонемент на користування системою муніципального прокату.

Як повернути велосипед

Велосипед потрібно повернути на офіційній станції системи вело прокату Nextbike, що розміщені по місту. Щоб повернути велосипед, просто заблокуйте велосипед на автоматичній стійці. Після повернення велосипеда у стійку дочекайтесь сигналу системи, що велосипед повернуто.

Абонемент можна оформити за посиланням: https://www.nextbike.org.ua  Одна година поїздки коштуватиме 20 гривень, місяць – 250 гривень, сезон – 800 гривень.

 

Вiнниця.info

Теги: транспорт петиція 
Матеріали по темі