Суспільство

У Вінниці зареєстрували перший «Шлюб за 24 години»: одружили молодят, які познайомилися в День закоханих. Фоторепортаж

3 лютого 2017, 11:52

 3 лютого у Вінниці вперше одружили молодят за одну добу. Учасниками пілотного прокекту «Шлюб за 24 години» стало новостворене подружжя Андрія і Владислави Сивак. Він – лікар-кардіолог, вона – студентка медичного вузу. Сьогодні закохані офіційно стали сім’єю. Урочисту реєстрацію провели в холі міської ради.

2 лютого вінничани пішли до РАЦСу, аби подати заяву, щоб розписатися через місяць, але там їм запропонували цікавіший варіант.

Ми познайомилися рік тому, на Валентина, тому і вирішили одружитися в лютому. Прийшли в РАЦС, а там приємну звістку кажуть: у нас є велика можливість оформити відносини за одну добу. Ми погодилися на пропозицію. Ми хотіли зробити це якнайшвидше, бо наші серця вже хочуть об’єднатися і завжди бути поруч», - говорить Андрій.

Сьогодні наречена біла без білосніжної сукні, з легким макіяжем і природною зачіскою. Дівчина пояснила, що спеціально вибрала такий образ, адже справжнє щасті їхнього кохання у простоті і спокої.

«Я не хотіла ніякого пафосу. Ми кохаємо один одного і в цьому наше щастя», - запевняє Владислава.

Щоправда, від весілля молодята не відмовляються. Свято організують через кілька місяців.

Під звуки вальсу Мендельсона вінничан одмінялися обручками і скріпили свій шлюб поцілунком. Привітали новостворену сім’ю рідні, друзі, представники влади і міський голова Сергій Моргунов. 

Нагадаємо, що у Вінниці запрацював пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Тепер молодята можуть стати подружжям за 24 години. Організовуватиме церемонії КП «Подільський туристично-інформаційний центр». Підприємство вже визначило основні тарифи на послугу.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: весілля 
Матеріали по темі