Суспільство

У Вінниці застрахують 250 захисників, що служать в АТО. Оголосили тендер на мільйон

19 січня 2017, 14:38

 Виконавчий комітет Вінницької міської ради оголосив торги на послугу добровільного страхування від нещасних випадків військовослужбовців територіальної громади. Очікувана вартість – 1 мільйон гривень.

Про це йдеться на сайті Prozoro.

За ці кошти планують застрахувати 250 осіб.

1. Застрахованими особами є військовослужбовці, які перебувають на кадровій військовій службі або проходять військову службу за контрактом. При цьому застрахованими особами можуть бути лише особи, які зареєстровані в м. Вінниця.

2.Страховими випадком визнається подія, яка є наслідком нещасного випадку, що мав місце протягом строку дії Договору, та яка підтверджена документами, виданими компетентними установами (медичними закладами, правоохоронними установами, судом та ін.)», - йдеться в поясненнях договору.

У разі смерті чи загибелі застрахованої особи від нещасного випадку страхова виплата становитиме 100 тисяч гривень. У випадку ушкоджень здоров’я – виплата нараховується одноразово у розмірі відповідного відсотка страхової суми.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 3 лютого 2017 року.

Як ми раніше повідомляли, у 2017 році життя тa здоров’я усіх вінницьких бійців, які йдуть в зону AТО, буде стрaхувaтись зa кошти міського бюджету. Цей мехaнізм дозволить у рaзі отримaння військовими вaжких порaнень збільшити виплaти нa лікувaння до 50 тис. грн тa зробити цей процес більш зрозумілим тa оперaтивним.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО 
Матеріали по темі