Місто

У Вінниці завершують облаштування спортивного майданчика на Брацлавській біля школи

16 серпня 2018, 09:28

 У місті продовжують облаштовувати дитячі та спортивні майданчики. Наразі завершується встановлення багатофункціональної спортивної площадки та поля для гри в міні-футбол на території школи №9, що за адресою вул. Брацлавська, 98.

Про це повідомляє департамент в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Новий навчальний рік школярі зустрінуть з новим спортивним майданчиком, де можна займатись міні-футболом, баскетболом, волейболом, гандболом, тенісом тощо.

На полі для гри в міні-футбол встановлене обладнання для баскетболу та волейболу. Навколо поля зроблена захисна огорожа, облаштоване зовнішнє освітлення.

Багатофункціональний спортивний майданчик складається з трьох частин. Тут є майданчик для гри в баскетбол, волейбол, гандбол, великий теніс.  Також облаштовано гімнастичний комплекс «Шестигранник», гірка, бруси-турнік для дітей з особливими потребами, лава. Встановлено спортивний майданчик з турніками, брусами, тренажерами та гімнастичними елементами.

Біля майданчика буде виконано благоустрій та ремонт асфальтобетонного покриття прилеглої території.

Загалом школа №9 стала 29-им закладом із 35-ти, де створено для дітей сучасні майданчики для занять фізичною культурою або розваг.

Вiнниця.info, фото - департамента ЗМІ міської ради

Теги: спорт Вінниця 
Матеріали по темі