Місто

У Вінниці завершують ремонт в «Теремку», який можуть перейменувати. Фоторепортаж

2 лютого 2017, 12:03

 У Вінниці завершують реконструкцію дитячого садочка № 73 по Космонавтів,64, де раніше розміщувалась школа «Вишенька». Під час ремонту першої частини будівлі, її утеплили, оновили, придбали обладнання, інвентар та огородили територію. Наразі підрядники приступили до другої черги. Загалом ремонт виконаний на 88%.

Як підрядники відремонтували дитсадок, який обходиться в 18 млн. гривень, 2 лютого перевірив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Як ви пам’ятаєте, тут знаходилась дитяча мистецька школа «Вишенька», яка перемістилась в нове приміщення на вулиці Порика. Тут ми реконструювали 5 груп і зробили капітальний ремонт під дитячий садочок. Окрім того, раніше зробили харчоблок, замінили пральню, замінили дах та провели утеплення. На сьогодні діти з 8 груп, другої частини садочка знаходяться тут (в оновленому приміщенні). Потрібно завершити проведення утеплення та зробити дах», - сказав С. Моргунов.

Повністю закінчити роботи планують у липні 2017 року, щоб набрати додаткові групи діток. Зараз в садочку 260 дітей, після ремонту кількість груп збільшиться.

Щодо назви дитсадка «Теремок», яка не є українською, то мер відповів, що питання мають вирішувати батьки та педагогічний колектив.

«Якщо вони внесуть пропозицію щодо зміни назви, звичайно міська рада підтримає», - зауважив С. Моргунов.

Як відомо у Вінниці досить велика черга на влаштування дітей до дитсадка, місць не вистачає, тому влада системно працює над розширенням мережі ДНЗ.

«Сьогодні у Вінниці будується три дитсадка – по вул. Покришкіна (розрахований на 240 дітей), на Тяжилові, на 210 дітей та в Академічному на 170 дітей. По інвестугодах здача їх в експлуатацію передбачена в 2017 році. Окрім того в багатьох дитсадках будемо проводити реконструкцію, утеплення та заміну дахів і відповідно», - повідомив С. Моргунов.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт дитсадок 
Матеріали по темі