Місто

У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа»

14 вересня 2018, 11:11

 Виконком Вінницької міської ради підготував до сесії проект рішення, яким передбачено внести зміни до Програми реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2018-2020 роки».

Документом передбачено внести зміни до одного з пунктів, яким передбачено, що ремонтно-реставраційні роботи пам'ятки архітектури місцевого значення «Готель «Франсуа» по вул. Соборній, 50 в м. Вінниці (в т. ч. проектні роботи) коштуватимуть в 2018 році 1,441 млн. гривень.

Раніше планували, що на роботи з реставрації готелю «Франсуа» витратять в 2018 році 1 млн. гривень.

 

 

Нагадаємо, Програмою реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2018-2020 роки, передбачено відреставрувати 9 пам’яток архітектури.

Довідка.

На державному обліку перебуває 178 об’єктів культурної спадщини м. Вінниці, в тому числі 5 – археології, 120 – архітектури та містобудування, 44 – історії, 9 – монументального мистецтва, а також 12 об’єктів природно-заповідного фонду. З них національного значення – 17 пам’яток, серед яких Єзуїтський та Домініканський монастирі, музей-садиба М. І. Пирогова, садиба М. М. Коцюбинського та інші. Крім того, 43 пам’ятки національного і місцевого значення, що потребують спеціального режиму охорони, включені до Переліку об’єктів культурної спадщини України, які не підлягають приватизації. На даний час у місті визначено близько 60 пам’яток архітектури, які потребують ремонтно-реставраційних робіт у першу чергу, в т. ч. 5 об’єктів культурної спадщини національного значення.

Вiнниця.info

Теги: архітектура реставрація 
Матеріали по темі