Події

У Вінниці жінці в тролейбусі травмували руку. Викликали швидку

6 лютого 2018, 12:07

6 лютого близько 11:20 на зупинці лікарні ім. Пирогова пасажири тролейбусу №14, який рукався у напрямку центра міста, вимушено залишили салон. Під час відкриття дверей одній з пасажирок, яка знаходилася біля кабіни водія, затиснуло руку.

«Почувся дикий крик. Спочатку подумала, що це якась доросла дитина. Та потім вже зрозуміла, що це жіночий голос. Жінка кричала, що її дуже боляче, щоб закрили двері, бо ними їй руку придавило. Кондукторша у моменті підскочила туди. Тролейбус зняв електронапругу. Всіх попросили вийти», - розповіла Вiнниця.info очевидець події Зінаїда Капшук.

Що трапилося більше побачили перехожі з боку вулиці, які знаходилися на зупинці в очікуванні іншого транспортного засобу.

«Травмована жінка трималася за поручень, що біля дверей. Напевно, якось неправильно поклала руку. Бо тролейбус новий, не всі звикли до положення закриття дверей, вони заходять у середину. Сам тролейбус залишився на місці. Інші транспорті засоби його почали об’їжджати, аби не утворювався затор. За хвилини чотири побачила, що на місце поїхала «швидка», - продовжила  Вiнниця.info очевидець Тетяна Ткачук.

До приїзду медиків травмована жінка залишилася у салоні, який для всіх інших закрили.

«У нас стався нещасний випадок. Просимо розуміння», - перепросила кондуктор, імені не назвала.

Відшкодувати проїзд ніхто з пасажирів не попросив.

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця травма тролейбус 
Матеріали по темі