Місто

У Вінниці журналістам показали, як готують фрукти і ягоди для йогуртів

25 червня 2015, 13:05

 25 червня в. о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов в рамках традиційного об’їзду міста відвідав ТОВ «Аграна Фрут Україна».

Журналістів провели безпосередньо на підприємство та показали сам процес виробництва, від доставки неготової прокукції до заморозки та пакування. 

У великих цехах працівники за допомогою новітніх технологій заморожують ягоди, фрукти, роблять пюре та наповнювачі для молочної і кондитерської промисловості. У величезних тарах зберігають і відправляють перероблену продукцію покупцям, зокрема це такі відомі бренди як «Растішка», «Активіа», «Живинка»…

 До 40 % усієї виробленої продукції йде на експорт – Білорусію, Грузію, Молдову, Узбекистан, Азербайджан. Минулого року підприємством було виготовлено 16,2 тисяч тон продукції, в той же час воно має потенціал нарощувати виробництво до 20 тис. тон на рік. Нещодавно «Аграна Фрут Україна» розпочало виробляти нову продукцію – наповнювачі для пекарських виробів, з якою планує вийти також на міжнародні ринки. 

Потужності підприємства дозволяють переробити 280 тис. тонн ягідних культур.

Середньомісячна зарплата штатних працівників підприємства складає 14,5 тис. гривень.

Довідка.

ТОВ «Аграна Фрут Україна» це спільне українсько-австрійське підприємство, яке створене у 1997 році. Дане виробництво спеціалізується на переробці фруктів і ягід, та включає в себе повний цикл робіт: від вирощування і заготовки сировини до переробки и випуску готової продукції. Використана сировина проходить детальний відбір і очистку по всім показникам.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: фрукти йогурти 
Матеріали по темі