Політика

У Вінниці зі стенду ОВК «вкрали» партійні списки кандидатів в депутати до облради

2 жовтня 2015, 14:59

 Зі стенду Вінницької обласної виборчої комісії позривали списки затверджених кандидатів у депутати до Вінницької обласної ради.

Про це повідомляє прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА.

1 жовтня о 18 годині відбулося засідання Вінницької обласної виборчої комісії, на якому затвердили списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної ради.

Копії постанов затверджених кандидатів, за словами голови Вінницької обласної виборчої комісії Романа Журавля, було вивішено сьогодні, 2 жовтня, о 9 годині ранку.

Як стало відомо довготерміновому спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА, копії постанов зірвано зі стенду.

«Зранку вивішали копії постанов про затвердження кандидатів у депутати до Вінницької обласної ради і о 12:25 виявили, що їх повністю хтось зірвав зі стенду», - прокоментував ситуацію Роман Журавель.

Згідно ст.157 Кримінально кодексу України це пошкодження майна виборчої комісії. За такі діяння передбачено відповідальність у розмірі штрафу від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

ВИННИЦА.info

Теги: порушення списки 
Матеріали по темі