Культура

У Вінниці знайомились із творчістю польского дипломата

15 липня 2010, 10:54

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 14 липня відкрилась персональна виставка графіки консула Генерального консульства Республіки Польща у м. Вінниця Анджея Сломські.

На виставці, яка триватиме до 18 липня 2010 року, представлено 150 робіт дипломата.

А.Сломські віддає перевагу рисунку-графіці олівцем. Як стверджує сам митець, найважливішим для нього є сам процес творіння.

«У зв’язку із новим призначенням, я їду у Львов 31 липня на нову посаду, і сьогодні хотів би попрощатися із Вінницею своєю виставкою. У Львові я працюватиму в Генеральному консульстві», - сказав пан Сломські.

Він також зазначив, що у Вінниці пропрацював 8,5 місяців. «Польське Консульство у Вінниці для мене має велике значення і я сьогодні цією виставкою хотів би висловити свою подяку», - сказав А.Сломські.

Він повідомив, що усі роботи, представлені на виставці, вибрані з робіт останнього десятиріччя. «На картинах зображені мої емоції – це важко висловити, тому що дуже особисте. У моїх малюнках гра між чорним та білим», - зазначив дипломат.

За його словами, також на виставці представлені роботи, які відображають Вінницю.

«Я розпочав малювати графікою ще у середній школі, і мене цій техніці ніхто не навчав, я любитель. Малюю переважно після роботи», - розповів А.Сломські.

Він також додав, що свої роботи переважно дарує, але не продає.

Довідка

Графік, політик, дипломат Анджей Сломські народився 17 червня 1958 року в Клучборку (Польща).

У 1993-2001 роках був депутатом Сейму Республіки Польща. З 2003 року – Консул РП у Києві, з 2009-2010 – у Вінниці.

Свої роботи представляв на персональній виставці у Будинку художника в Кельцах (2003, Польща), «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська» (2009, Київ, Україна).

  

 

 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі