Події

У Вінниці знайшли дівчину, яка 10-й раз втекла з дому

3 жовтня 2018, 14:53

 Вінницьким відділом поліції розшукано 14-річну Анну Тіхонову, яка зникла 5 днів тому. 2 жовтня, ввечері, дівчину випадково помітила у своєму під’їзді працівниця поліції. Вона запросила її до себе додому, аби з’ясувати, чому юна вінничанка вкотре не повернулася додому.

Згодом – передала дівчину правоохоронцям, які зв’язалися з батьками Анни.

Анна Тіхонова пішла до школи ще 27 вересня і не повернулась додому. Поліція три доби шукала дівчину, це вже 10-й раз, коли вона втікає з дому. Причиною того, що дівчина постійно залишає своє місце проживання – бажання самостійного дорослого життя.

«Тиждень лише розпочався, а у нас вже 8 випадків залишення домівок дітьми. В понеділок було 4 випадки, у вівторок 2 і сьогодні зранку також 2. У більшості випадків – підлітки. Лише 2 дітей до 10-ти років – хлопчик, який пішов грати футбол до друга і був без телефона, другий випадок теж хлопчик йшов зі школи і завернув до стадіону пограти футбол. 4 випадки інші – дорослі діти, від 14 до 16 років. Один із цих випадків стосується дівчини, яка приблизно вже 10-й раз тікає з дому по бажанню самостійного життя, хоча їй всього лише 14 років», – розповіла під час прес-конференції керівниця дитячої поліції Людмила Кузнєцова.

Вінниці.info


Теги: поліція 
Матеріали по темі