Суспільство

У Вінниці знімають кіно про війну і кохання. Фоторепортаж

28 липня 2016, 11:51

 Український режисер Валерій Шалига приступив до зйомок художнього фільму з робочою назвою «Тримаю тебе біля серця». Місце зйомок першої частини – різні локації в місті Вінниці – проспект Космонавтів, Майдан Незалежності, територія військової частини Нацгвардії 3008. Зйомки другої частини планують провести на військовому полігоні в Калинівці. Перша частина фільму про життя родини головного героя, друга гострі сюжети про війну. Стрічка «Тримаю тебе біля серця» - це історія української родини та вплив війни на їх стосунки. Герой фільму вінничанин, колишній офіцер, одружений, має доньку. Його дружина – Надія має власний бізнес. Вони почали віддалятись один від одного, кожен займався своєю справою. З початком війни на Сході країни головний герой йде добровольцем в АТО, після цього їх родина починає змінюватись, відроджуються почуття та змінюються цінності…

Головні ролі в фільмі зіграли актори київських театрів – Лілія Нагорна та Ігор Волков. Також у фільмі знімаються вінницькі актори – Анатолій Вольський, Таїсія Славінська, в ролях другого плану та статистами стали справжні бійці – учасники АТО, бійці Нацгвардії. Загалом акторський склад налічує понад 60 чоловік.

Зйомочний період фільму розпочався 22 липня і триватиме 35 днів, потім буде монтаж. Скільки часу на це піде, поки що невідомо.

«Сценарій до фільму написала Лілія Легостаєва з Херсона. Сценарій ми трохи перероблюємо, бо є багато речей, які ми отримуємо від консультантів. Нас консультують хлопці, які повернулись з АТО, воїни, які бачили смерть, які бачать ці події. Ми до них прислуховуємось, щоб ми в чомусь не набрехали. Звичайно це кіно. Є свої кінематографічні правила, але в будь-якому разі, ми повинні зробити, щоб це було правдивою», - говорить режисер фільму Володимир Шалига.

Режисер фільму відзначає, що в Києві знімати кіно було б складніше фінансово і організаційно, у Вінниці простіше, тим паче за сценарієм головний герой вінничанин.

«Мер Вінниці пішов нам на зустріч. Я хочу сказати вдячність цій людині, він не вперше допомагає кінематографу, але мер надав можливість знімати в самому місті Вінниці, а так як фільм ми зробили про вінничанина, то основні локації у Вінниці», - відзначив режисер.

Вінницький міський голова, який 28 липня відвідав знімальний майданчик, переконаний, що український кінематограф необхідно розвивати.

«Це художній фільм з гарною сюжетною лінією. Ми розуміємо, що зараз Україна знаходиться в стані війни з Росією, ми пам’ятаємо події Революції Гідності, перші події на Сході, розуміємо події, які відбуваються сьогодні. Ми вінничани і мешканці області маємо суттєві втрати в цій війні. Сучасні події ми можемо оцінити по спогадах, по документальних фільмах. Ми вважаємо, що необхідне і художнє кіно, щоб більш широко розкрити емоції і реальності всіх тих подій, що відбуваються. Це наша історія, наше життя, яке передається через долю і життя конкретних людей», - говорить Сергій Моргунов.

Журналісти Вінниця.info побували на знімальному майданчику, на території військової частини Нацгвардії 3008. Як знімають кіно, дивіться на фото.

Головні герої Лілія Нагорна та Ігор Волков

 

Мер Вінниці та режисер Валерій Шалига

Знімальний майданчик

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця кіно 
Матеріали по темі