Суспільство

У Вінниці з’явилась «Династія», де можна замовити квартиру

4 квітня 2016, 18:21

 У Вінниці відкрився офіс компанії «Династія», яка є забудовником житлових комплексів «Оскар» та «Династія».

2 квітня на другому поверсі будівлі на проспекті Коцюбинського,78 в офісі «Династії» гостей зустрічали привітні дівчата та «Чарлі Чапліни», з якими всі залюбки фотографувались. Ведучим урочистостей був Олександр Теренчук, а вокалістка Еліна Мбані виконувала для гостей хіти Френка Сінатри та Елвіса Преслі .

Офіс «Династії», це просторе приміщення, гарний дизайн у світлих кольорах, кімнати для спілкування із клієнтами і дитячий куточок для найменших відвідувачів.

Традиційно, в день відкриття, керівник проекту «Династія» Вікторія Галіцька разом із одним з інвесторів перерізала червону стрічку.

Компанія «Династія» веде будівництво об’єктів різного рівня: від економ до преміум класу. У Вінниці забудовник зводить два житлових комплекси із зручною транспортною розв’язкою. Один - на Вишеньці по вулиці Келецькій, другий – на Замості по вул.. Академіка Ягеля (колишня Фрунзе).  

Житловий комплекс «Династія» розташований неподалік Муніципального ринку, торгівельного центру і спортклубу. Поряд також школа-гімназія та два дитсадочки. На першому поверсі житлових будинків розмістяться відділення банку, дитячі центри, служби побуту, магазини. В дворах буде зроблено ландшафтний дизайн та будуть встановлені дитячі і ігрові майданчики.

Житловий комплекс «Оскар» розташований поруч з торговельним центром, школами та дитячими закладами. В житловому комплексі «Оскар» сучасна інженерія, власна інфраструктура та панорамне засклення. Власники можуть самостійно створити сучасний і комфортний простір, так як площі пропонуються без оздоблення.

Офіс компанії «Династія»: м. Вінниця, просп.. Коцюбинського, 78 2-йповерх, праве крило. Тел.+38(068)3330033

ВИННИЦА.info

Теги: офіс забудови 
Матеріали по темі