Місто

У Вінниці з’явиться клумба-автомобіль, а черепаха й крокодил «оживуть»

15 травня 2015, 16:03

У червні вінничани зможуть знову милуватися об’ємними клумбами у вигляді черепахи та крокодила. Крім того, розглядається питання щодо створення біля Західного автовокзалу клумби у вигляді ретроавтомобіля.

Про це інформує прес-служба вінницької міської ради.

«Нині, як і у минулих роках, у Вінниці опорах ліній електропередач встановлюються ковші з квітами. На сьогодні вже вивішено 174 таких композицій вздовж вулиць Соборної та Театральної. Також до Дня Європи такі ковші плануємо встановити вздовж Центрального мосту. З кожним роком збільшується кількість вулиць, де з’являється вертикальне озеленення. Так, у цьому році підвісні ковші вперше будуть облаштовані вздовж вулиці Козицького від Соборної та вздовж Староміського мосту. Повне завершення робіт по вертикальному озелененню планується на початку червня», – каже головний спеціаліст департаменту комунального господарства Вінницької міської ради Леонід Демченко.

У червні планується відновити об’ємні клумби у вигляді крокодила та черепахи, які вже так полюбилися вінничанам. Також розглядається питання про створення ще однієї об’ємної клумби, яка матиме вигляд ретроавтомобіля та буде розташованою поблизу Західного автовокзалу на перехресті Барського і Хмельницького шосе. Нині розробляються схеми та ескізи по цьому об’єкту.

ВИННИЦА.info

Теги: Вінниця парк 
Матеріали по темі