Суспільство

У Вінницькій мерії привітали ветеранів Другої світової війни

9 травня 2016, 13:10

 9 травня, з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні, в холі міської ради традиційно керівництво міста та області привітало вінницьких ветеранів. В урочистій церемонії нагородження та святковому привітанні окрім ветеранів взяли участь рідні та близькі захисників.

«Пройшов вже 71 рік після тої трагедії, яка торкнулася всієї Європи і світу. І ви, наші дорогі ветерани, взяли на себе найбільший тягар цієї війни. Зараз дехто на сході  розповідає про те, що Україна у тій війні ніякого вкладу не зробила. Але саме ви знаєте, що у ній за різними оцінками загинуло від 10 до 14 мільйонів українців, спалено десятки тисяч сіл, знищено тисячі міст. Саме ви знаєте, як важко потім було їх відбудовувати.

Саме ваша стійкість, ваш героїзм дають можливість жити сьогодні нам. Дякую вам за це і низький вам уклін, - звернувся до ветеранів міський голова Сергій Моргунов. - Так склалося, що вже два роки ми воюємо вже на сході нашої країни. І саме ваші внуки, ваші правнуки сьогодні боронять державу, нашу Україну, наші міста, мирне небо від агресії та від тероризму. І вони взяли у вас приклад того героїзму, відданості, любові до української землі, до держави, до українського народу. Я бажаю вам усім міцного здоров’я, довгих років життя, миру, оптимізму. Щоб Господь Бог оберігав вас і ваші сім’ї!».

Після привітання всі присутні рушили покласти квіти до Меморіалу Слави та Пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим Героям АТО. А в Центральному парку для всіх вінничан сьогодні звучить святковий концерт з піснями воєнних та повоєнних років. 

ВИННИЦА.info

Теги: свято 
Матеріали по темі