Суспільство

У вінницькій багатоповерхівці загорілась газова труба. Мешканці залишились без газу і світла. Фото

1 жовтня 2018, 17:17

 1 жовтня у житловому будинку, що на вул. Князів Коріатовичів, 190, близько 11-ї години сталася пожежа. Відбулося загоряння газової труби, яка на зовнішній стіні будинку. Ця пожежа спричинила збій в системі електропостачання, від різких змін напруги в електромережі у мешканців погоріла техніка. Причину надзвичайної події встановлюють відповідні служби, але коментарів не дають.

«На кухні я смажила млинці, як в один момент почула вибух в іншій кімнаті. То був комп’ютер, він не працював, а був увімкнений лише у розетку. Потім я почула від сусіда, що сталося загоряння на газовій трубі. Одразу приїхала служба і сказали, що електроенергія якимось чином потрапила на газову трубу», – розповідає Вінниця.info жителька будинку.

У людей, в кого техніка була підключена до розетки або працювала – згоріла: холодильники, телевізори, вибухнув зарядний пристрій для мобільного.

Працівники газової та рятувальної служб відмовилися надавати коментарі з приводу загоряння. Зазначають лише, що сталася перенапруга на електромережі.

Причина загоряння встановлюється фахівцями.

Поки що в багатоповерхівці відключили електрику та газ. Людям не пояснюють, що робити і чи безпечно в будинку.

Вiнниця.info

Теги: газ будинок світло труба 
Матеріали по темі