Суспільство

У Вінницькій дитячій обласній створять відділення екстреної допомоги, – щоб не шукати фахівців по всій лікарні

10 березня 2017, 10:10

 У Вінницькій обласній дитячій лікарні відкриють відділення екстреної медичної допомоги, яке дозволить оперативно ставити діагноз маленьким пацієнтам і призначати лікування. Сьогодні кабінети потрібних фахівців розкидані у різних корпусах медичного закладу, часто на їх пошуки йде немало часу. Сьогодні дитяча обласна вже має концепцію створення служби, на завершальній стадії проектно-кошторисна документація.

Про це Вінниця.info розповів головний лікар Вінницької дитячої обласної лікарні Василь Паненко.

«Потрібно сконцентрувати всі служби, які надають невідкладну допомогу, в єдиному місці, щоб людина не шукала фахівців по всій лікарні. Невідкладна допомога має надаватися в найкоротші терміни для того, щоб встановити діагноз і розпочати вчасно лікування», - наголошує керівник.

Відділення екстреної служби об’єднає травматологію та інфекційно-діагностичне відділення. Отож пацієнти зможуть одразу потрапити на прийом до травматолога, педіатра або хірурга. Щоправда, функціонувати така служба почне не раніше, як за два роки.

«На створення відділення екстреної медичної допомоги з держбюджету виділяють 15 мільйонів. Потрібно провести реконструкцію. Розпочнемо її вже цьогоріч За 2 роки плануємо відкриття», - додав Василь Паненко. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарня 
Матеріали по темі