Суспільство

У Вінницькій галереї «Арт-шик» відбудеться виставка народного художника України - Віктора Сидоренка

17 січня 2011, 10:34

З 21 січня по 3 лютого у центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» пройде виставка одного з найвідоміших сучасних художників України Віктора Сидоренка під назвою «Цитохронізми».

Про це йдеться в повідомленні Торгового дому «Галерея Інтершик».

Час, Пам'ять та Історія - центральні ідеї проектів Віктора Сидоренка .

У сферу творчих інтересів художника входять специфічні реалії нашого часу - проблеми пам'яті, спадщина посттоталітарних рудиментів, питання ідентифікації особистості в сучасному світі, перспективи людини в новій глобалізованій моделі життєустрою.

У циклі «Цитохронізми» В. Сидоренко звертається до хворобливих процесів руйнування гармонії. Через традиційні для соцреалістичної  картини сюжети зі щасливими купальницями і м'язистими спортсменами досліджує він типажі тоталітарної епохи, що поступово перетворюються в історичні фантоми.

Роботи, які часом схожі на старі фрески або на напівзотлілі гобелени віддзеркалюють загальний розпад системи традиційно-гуманістичних цінностей, фактурний кракелюр уособлює «астенічний синдром ».

Художник розвиває менш опрацьовану у живописі тему - мікроструктури світу та зв'язку з реальним світом, впливу, а також дії емпіричного простору.

Структура полотна, структура фарби створюють відчуття, що мікроструктури художнього процесу тісно пов'язані з макроструктурою Всесвіту …

ВИННИЦА.info

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі