Суспільство

У Вінницький гарнізон Повітряних Сил ЗС України приїхала інспекція Міноборони

8 липня 2010, 11:02

Комплексна комісія Головної інспекції Міністерства оборони України проводить перевірку структурних підрозділів та військових частин безпосереднього підпорядкування Командування Повітряних Сил ЗС України, дислокованих у Вінницькому гарнізоні.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Комплексну комісію Головної інспекції Міністерства оборони України очолює Головний інспектор вітчизняного військового відомства Валерій Фролов.

До 15 липня інспекційна група здійснить перевірку структурних підрозділів та військових частин безпосереднього підпорядкування Командування Повітряних Сил ЗС України.

За словами Валерія Фролова, основна мета роботи комісії полягає у вивченні та детальному аналізі системи роботи органів управління об’єктів перевірки щодо організації виконання ними завдань за призначенням як у мирний час, так і в особливий період.

«Ми плануємо проводити нашу роботу спільно з генералами та офіцерами Повітряних Сил. Виявлені проблемні питання обговорюватимуться спільно, після чого ми будемо готувати аргументовані пропозиції Міністру оборони України щодо їх вирішення», – розповів Головний інспектор Міністерства оборони України.

В.Фролов переконаний, що, над існуючими проблемами потрібно працювати разом, без тиску та авторитаризму, а також шукати напрямки їх вирішення.

Планом роботи інспекційної комісії передбачено перевірити логістику Командування Повітряних Сил ЗС України. Члени комісії, зокрема, перевірять знання керівним складом функціональних обов’язків, завдань за призначенням, документів, що регламентують повсякденну діяльність, а також стану справ у підпорядкованих військових частинах і установах.

Крім того, буде вивчено відповідність організаційно-штатної структури та можливості даної структури виду ЗС України при приведенні у бойову готовність та готовність до управління матеріально-технічним забезпеченням Повітряних Сил як в мирний час, так і в особливий період.

Також буде проведена інспекційна перевірка Управління підготовки та застосування авіації Командування Повітряних Сил ЗС України з питань фактичного стану безпеки польотів, профілактичної роботи щодо запобігання авіаційним подіям та інцидентам.

Окрім того, в органах військового управління перевірятимуться питання повноти і якості відпрацювання основних планувальних документів на 2010 рік, у структурних підрозділах та військових частинах – рівень професійної, фізичної та командирської підготовки особового складу.

Крім того, в ході роботи Головної інспекції Міністерства оборони України відбудеться спільна нарада з питань розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України щодо стану радіолокаційного поля, перспектив використання зенітно-ракетного озброєння та впровадження нової організаційно-штатної структури авіаційної бази.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі