Суспільство

У Вінницькій області 25 родин учасників АТО отримали гроші на житло

30 січня 2017, 13:33

 В кінці грудня 2016 року з держбюджету виділено 13 млн. 694 тис. гривень грошової компенсації для забезпечення житлом 25 сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО та інвалідів І-ІІ групи, військових учасників АТО. 12 родин вже придбали житло.

Про це повідомила директор департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна.

«Компенсація нараховується за новим принципом. Кошти надходять на спеціальний рахунок в банк. Гроші родина зняти не може, їх можна перерахувати в якості оплати за нерухомість. Кожна сім’я обирає собі житло де хоче і яке хоче. Раніше житло можна було купити лише в місці де громадяни перебували на квартирному обліку. Компенсація нараховується в залежності від кількості членів сім’ї», - зазначила Н. Заболотна.

Довідка.

Станом на січень 2017 року у Вінницькій області з числа осіб, які перебували в АТО, 11942 громадяни мають статус «учасника бойових дій», 253 особи – «інваліда війни», 15 осіб мають статус «учасника війни». За час проведення антитерористичної операції загинуло 172 вінничанина.

Нагадаємо в березні минулого року в департаменті молодіжної та соціальної політики ОДА було створено відділ допомоги учасникам АТО, що працює за принципом «єдиного вікна». За період роботи відділу надано майже 10 тисяч консультацій.

Вінниця.info, фото з презентації

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО житло 
Матеріали по темі