Суспільство

У Вінницькій області 6% дітей не отримають щеплень

21 липня 2010, 19:00

У Вінницькій області з початку 2010 року від щеплень відмовились 7684 дитини, що становить 5,9% від загальної кількості дітей, які підлягають щепленню.

Про це на розширеній колегії управління охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації повідомила начальник цього управління Лідія Діденко.

За її словами від туберкулінових проб відмовились 20,7% від загальної кількості дитячого населення.

Вакцинацію проти коклюшу, дифтерії та праця в цілому по області отримали лише 13,5% дітей.

Л.Діденко акцентувала увагу на несприятливу епідеміологічну ситуацію по поліомієліту (спалах поліомієліту в Таджикистані) та вважає за потрібне приділити максимальну увагу питанню вакцинації та ревакцинації дітей проти цієї інфекції.

Разом з тим, начальник управління охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації зазначила, що за 6 місяців 2010 року в області вакцинацією проти поліомієліту охоплено лише 14,7% дітей (за програмою ВООЗ по ліквідації поліомієліту є охоплення імунізацією впродовж року не менше 95% дітей віком до 1 року).

Нагадаємо, що на 1 червня 2010 закінчену вакцинацію проти дифтерії, коклюшу та правця отримали - 12,6% дітей, проти поліомієліту - 7,7%, проти гемофільної інфекції - 14,4%.

На території Вінницької області функціонує 1447 прищеплювальних пунктів.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі