Події

У Вінницькій області мережа супермаркетів замовила поліграфію на 8 мільйонів у фірми-одноденки

28 грудня 2010, 09:42

Управління податкової міліції Державної податкової служби у Вінницькій області порушило кримінальну справу за фактом ухилення від сплати понад 3 млн. гривень податків одним із товариств, що об’єднує мережу магазинів області.

Про це повідомляє прес-офіцер управління податкової міліції ДПС у Вінницькій області Ольга Шишківська.

За повідомленням, посадові особи товариства з обмежено відповідальністю, що об’єднує мережу магазинів у Вінницькій області. Вони закупили у дніпропетровської фірми поліграфічну продукцію на суму понад 8 млн. гривень.

Увагу податківців привернула фірма-постачальник продукції, яка після проведеної операції була визнана судом банкрутом і ліквідована як юридична особа. Засновник, вона ж директор, вона ж головний бухгалтер пояснила співробітникам податкової міліції, що до діяльності фірми вона не причетна, а зареєструвала товариство на своє ім’я за винагороду на прохання знайомої. Слова посадовця підтвердили й висновки експертизи: підписи на бухгалтерських документах підроблені.

В той же час у ході обшуку в офісі вінницького ТОВ податкові міліціонери виявили комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання, на якому виготовлялася поліграфічна продукція, аналогічна замовленій. Іншими словами, вінничани мали можливість самотужки виготовляти продукцію, за яку заплатили.

Таким чином, посадовці товариства умисно і безпідставно сформували витрати з метою ухилення від сплати податків, сума яких сягнула більше 3 млн. грн.

Відносно головного бухгалтера ТОВ слідчі податкової міліції порушили кримінальну справу за ст. 212 ч.3 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу.

Триває слідство.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі