Події

У Вінницькій області підприємство разом із цукром "наварювало" несплату податків

13 вересня 2010, 09:47

У Вінницькій області відносно директора одного із цукрових заводів порушено дві кримінальні справи за ухилення від сплати майже 3 млн. гривень податків.

Про це повідомила прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Ольга Шишківська.

Вона зазначила, що оперативним відпрацюванням встановлено, що останній період – щонайменше протягом року – маючи достатньо коштів на рахунках та в касі підприємства, директор умисно не перераховував до бюджету податок із доходів фізичних осіб, загалом сума склала майже 1,3 мільйона гривень.

Ще понад 1,5 мільйона гривень керівник заборгував Пенсійному фонду, так само ігноруючи обов’язковість сплати внесків на пенсійне страхування. Весь цей час, доки посадовці підприємства свідомо не сплачували податки, завод працював, варив цукор. Відтак і рух коштів на рахунках проводився – це ж згодом і встановило оперативне відпрацювання.

За словами начальника слідчого відділу податкової міліції ДПА у Вінницькій області Романа Кубая, відносно директора заводу порушено дві кримінальні справи – за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та за фактом умисного ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Одна з них уже передана до суду з обвинувальним висновком.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі