Події

У Вінницькій області підприємство-виробник будматеріалів "заробляло" на пенсіонерах

30 серпня 2010, 20:03

Податкові міліціонери викрили службових осіб підприємства з Вінницькій області, що спеціалізується на виготовленні та продажу будівельних матеріалів у несплаті майже мільйон гривень відрахувань до Пенсійного фонду.

Про це повідомляє прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Ольга Шишківська.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів у рамках загальнодержавної операції «Бюджет» податківцями встановлено, що протягом року при виплаті заробітної плати працівникам підприємства відрахування до Пенсійного фонду здійснювалися неповністю.

При цьому прибутки підприємства дозволяли сплачувати внески в повному обсязі. Приміром, доки сума заборгованості обростала пенею та штрафами, менеджмент закуповує три автомобілі представницького класу загальною вартістю близько мільйона гривень.

Ігнорування закону підвело керівництво під кримінал: відносно голови правління та генерального директора підприємства слідчі податкової міліції порушили кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Саме це спонукало службовців виправити порушення, не чекаючи вироку правосуддя – в ході досудового слідства завдані державному бюджету збитки були відшкодовані  повністю.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі