Суспільство

У Вінницькій області планують перейменувати сільраду

7 листопада 2018, 17:01

 Вінницька обласна рада на сесію підготувала проект рішення, яким передбачено перейменувати сільську раду в Чернівецькому районі.

Документ опубліковано на сайті облради.

«1. Перейменувати Білянівську сільську раду Чернівецького району Вінницької області на Білянську.

2. Надіслати це рішення до Верховної Ради України для опублікування у «Відомостях Верховної Ради України» повідомлення про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва (Білозір Л.М.)», - зазначено в проекті рішення.

Рішення про перейменування сільської ради раніше підтримали депутати Білянівської сільської ради та Чернівецької районної ради.

Голова профільної комісії Вінницької облради Лариса Білозір зазначає, що перейменування ініціювали мешканці с. Біляни, щоб назва сільської ради була відповідна до назви села з правильним утворенням суфікса. Білянівська сільська рада отримала відповідний висновок від наукових співробітників Інституту української мови.

Вiнниця.info

Теги: проект рішення перейменування 
Матеріали по темі