Події

У Вінницькій області понад 2,7 тисяч жителів села не мають де попити води

5 серпня 2010, 12:25

Понад 2,7 тисяч жителів села Гранів Гайсинського району Вінницької області залишились без питної води через потрапляння у ґрунтові води хімікатів.

Про це під час зустрічі із головою Вінницької обласної державної адміністрації Миколою Джигою повідомили ветерани Гайсинського району.

Дізнавшись про цей випадок М.Джига розпорядився направити туди групу фахівців санепідемстанції, МНС для перевірки ситуації.

«Такі випадки потрібно контролювати. В області багато контролюючих служб, але вони не всі виконують свої обов’язки і їх потрібно заставити працювати. Коли земля доведена до того, що в ґрунтові води потрапляють хімікати – це недопустимо, за це потрібно нести відповідальність», - переконаний М.Джига.

Він також зазначив, що після обстеження, матеріали будуть передані в прокуратуру. Нехай прокуратура робить висновок», - сказав М.Джига.

Губернатор Вінниччини також додав, що наразі в цьому населеному пункті тривають роботи із прокладання водогону, тому проблем із водою в людей у подальшому не буде.

Довідка

Село Гранів Гайсинського району Вінницької області має площу понад 9 тисяч кв. м, там проживає 2,710 тисяч людей.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі