Влада

У Вінницькій області позвільняли начальників тюрем

19 липня 2010, 10:52

Державний департамент України з питань виконання покарань прийняв рішення про звільнення низки керівників свого департаменту у Вінницькій області.

Про це повідомляє прес-служба Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Зокрема, увільнено від займаних посад першого заступника начальника управління Мостицького В.С., начальника Вінницької установи виконання покарань (№ 1) Журу Л.В. та прийнято рішення про звільнення начальника управління Держдепартаменту Вінницької області Ткача С.М.

Відповідне рішення прийняте центральним апаратом Держдепартаменту за підсумками цільової перевірки оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності органів і установ управління Держдепартаменту у Вінницькій області.

Перевіркою, що проводилася фахівцями центрального апарату у період з 14 по 18 червня поточного року, викрито низку упущень та системних недоліків в організації службової діяльності територіального управління та підпорядкованих установ, наслідком яких стало погіршення матеріально-побутового забезпечення засуджених та ув'язнених, стану правопорядку та організації соціально-виховної роботи.

Також отримано інформацію про грубі порушення та зловживання посадових осіб, пов'язані з обліком продукції, що виготовляється підприємствами установ виконання покарань та організацією їх збуту.

Голова Держдепартаменту Олександр Лісіцков відзначив, що яскравим підтвердженням ігнорування керівництвом територіального управління, особисто його начальником С.Ткачом, проблем, пов'язаних із забезпеченням належних умов тримання засуджених та ув'язнених, були численні звернення та скарги із Стрижавської виправної колонії (N 81).

Саме відсутність реального впливу керівництва територіального управління на стан справ у підпорядкованих установах, неволодіння процесами у середовищі засуджених та ув'язнених, стали причиною групових негативних проявів у Вінницькій установі виконання покарань (N 1) 1 липня 2010 року, які набули широкого резонансу у засобах масової інформації.

Нагадаємо, що громадська організація "Вінницька правозахисна група" неодноразово заявляла про порушення прав засуджених та ув'язнених в установах області.

Зокрема, 1 липня ВПГ повідомила про масове побиття засуджених та затриманих в установі виконання покарань N 1 (м.Вінниця).

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі