Суспільство

У Вінницькій області вшанували пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

22 червня 2010, 16:56

У Вінницькій області пройшли заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни.

Про це повідомляє Головне управління з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

З нагоди Дня скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в обласному центрі відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави у сквері ім.Козицького. за участі керівництва області та міста, ветеранів, керівників підприємств та установ, громадськості міста.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять воїнів-визволителів.

Також сьогодні в рамках заходів з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова зустрічалась з уповноваженим представниками Державного комітету ветеранів України у Вінницькій області та ветеранами Великої Вітчизняної війни. На зустрічі основним питанням стояло належне ставлення до ветеранів та збереження їх здоров’я і довголіття.

Л. Спірідонова зазначила, що у зв’язку з оголошенням 2010 року – роком ветеранів в Україні з державного бюджету виділено 280 млн. грн. на потреби ветеранських організацій.

Ветеранам також були вручені привітальні листівки і тонометри від Кабінету Міністрів України.

Цього дня у всіх районах області пройшли заходи із вшанування пам’яті про загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі