Суспільство

У Вінницькій області вшанували завершення Другої світової війни

3 вересня 2010, 13:09

У Вінницькій області 2 вересня керівництво області та міста, а також різні політичні сили і громадські організації вшанували завершення Другої світової війни.

Про це повідомляє головне управлінні з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

За повідомленням, керівники області та міста взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави у сквері Козицького, вшанувавши пам’ять вінничан, загиблих у роки війни.

«Сьогодні ми віддали шану пам`яті наших солдат, які загинули на всіх фронтах Другої Світової війни - як в Україні, так і в Західній Європі. Багато хто після закінчення війни в Європі, ще воював на Далекому Сході, - тим солдатам ми також складаємо шану і завжди їх пам’ятатимемо» - зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Заходи з нагоди відзначення 65-ї річниці закінчення Другої світової війни об`єднались різні політичні сили і громадські організації Вінниччини, які взяли участь у покладанні.

Крім того, в рамках вшанування 65-ї річниці закінчення Другої світової війни відбулось покладання квітів до військових меморіалів і пам`ятників, відбулись тематичні уроки, лекції, бесіди з історії цієї війни у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Також в області проходили науково-практичні конференції, круглі столи, тематичні виставки документів, друкованих видань, фотоматеріалів, інші просвітницькі заходи.

Довідка.

2 вересня - день формальної капітуляції Японської імперії, останньої воюючої країни гітлерівського блоку, вважається офіційною датою завершення Другої світової війни. Саме сьогодні 65 років тому на борту американського лінкора «Міссурі» у Токійській затоці відбулося підписання акту про капітуляцію Японії.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі