Події

У Вінницькій області ювелір привласнив 2,4 кг золотих прикрас

28 вересня 2010, 15:26

Співробітники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Вінницькій області викрили менеджера-ювеліра з реалізації дорогоцінних ювелірних виробів, який привласнив собі золоті прикраси загальною вагою 2 кг 439 г.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС у Вінницькій області.

За повідомленням, протягом грудня 2009 – лютого 2010 року згідно накладних 25-річний чоловік отримав ювелірні вироби з дорогоцінними камінням. Ці прикраси він повинен був передати для реалізації приватним підприємцям, які займаються продажем дорогоцінних металів на території Вінницької та інших областей України.

Під час перевірки правоохоронцями було встановлено, що зазначена продукція не була передана для реалізації жодному з приватних підприємців для подальшої реалізації. Натомість чоловік повирізав місця, на яких була вказана проба виробу, а решту дорогоцінного металу він привласнив.

До того ж підозрюваний ще й виготовляв ексклюзивні ювелірні вироби, і підприємство, на якому працював чоловік, замовило в нього 20 жіночих браслетів. Після їх виготовлення, прикраси були здані на склад підприємства та пролежавши там кілька днів, почали темніти, а незмінними залишались тільки ті місця, на яких була вказана 585 проба.

При перевірці зазначених браслетів в Державній пробірній палаті України було встановлено, що в цих ювелірних виробах дорогоцінний метал золото – відсутній. Золотими виявились лише ті місця, на яких стоїть проба. Пізніше було з’ясовано, що ці місця були вирізані саме з тих виробів, які були надані чоловіку для реалізації.

Таким чином шахрай завдав даному підприємству збитків в особливо великих розмірах – на суму понад 631 тис. гривень.

Наразі підозрюваний затриманий і відносно нього порушено кримінальну справу за ч.3 ст.190 Кримінального Кодексу України – шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах, яке карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі