Суспільство

У Вінницькій області залізничники та науковці вирішували як забезпечити безпеку руху

23 вересня 2010, 14:26

У місті Хмільник Вінницької області пройшла десята науково-практична конференція «Перспективи впровадження технічних засобів безпеки руху на залізницях України».

За словами представника «Укрзалізниці» конференція була присвячена проблемам підвищення рівня безпеки руху поїздів шляхом впровадження технічних засобів безпеки руху.

Науковий форум організували Укрзалізниця спільно з Південно-Західною залізницею, Міністерством транспорту та зв’язку України, науково–технічним товариством та виробниками технічних засобів безпеки для залізниць України.

В конференції взяли участь провідні вчені вищих навчальних та наукових закладів України; керівники та фахівці головних управлінь і управлінь Укрзалізниці та залізниць; розробники і виробники технічних засобів, пов’язаних з безпекою на залізниці.

На конференції говорили про останні досягнення науки і техніки в сфері розробки технічних засобів безпеки руху поїздів, визначалися пріоритети та конкретні рекомендації щодо їх поетапного впровадження в залізничній галузі.

Зокрема, науковці та практики оцінювали рівень безпеки руху поїздів на залізницях, аналізували передумови, причини та наслідки транспортних подій.

Особливу увагу науковці і практики приділили питанню підготовки кадрів, професійному і технічному навчанню фахівців з безпеки руху поїздів.

Для вирішення питання зменшення кількості транспортних подій та підвищення якості функціонування залізниць вирішено створити комплексну систему управління безпекою руху поїздів, за допомогою нових технічних засобів автоматики.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі