Події

У Вінницькій області затримана група злочинців, які "взяли на душу" 30 тяжких злочинів

15 жовтня 2010, 11:12

У Вінницькій області затримано злочинне угрупування, що налічує до 15 осіб, які підозрюються у скоєнні близько 30 тяжких злочинів.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС у Вінницькій області.

За повідомленням, у березні 2010 року у Вінниці у своїй квартирі на першому поверсі був знайдений мертвим 61 - річний приватний підприємець. Вбитого знайшов сусід, який побачив в прочинені двері на підлозі у коридорі чоловіка зі зв'язаними руками і ногами та кляпом у роті.

Слідчо-оперативна група міліції з’ясувала, що чоловік загинув від нанесених йому численних тілесних ушкоджень. У квартирі було все перевернуто, всюди валялися речі, викинуті з шаф та тумбочок . Злочинці спочатку катували чоловіка, аби зізнався, де ховав цінності. Не отримавши відповіді, злочинці самі взялися шукати те, за чим прийшли. Бандити забрали золоті прикраси і гроші.

Вбитий, лікар за освітою, проживав один. Отримавши необхідні дозволи, він здійснював торговельну діяльність на дому товарами інтимного характеру.

До роботи з розкриття тяжкого злочину, що знаходиться на особистому контролі начальника УМВС, була залучена вся міська міліція, її організацію взяв на себе обласний відділ з розкриття вбивств.

У цей же період часу розшуковці займалися документуванням і викриттям у вчиненні низки небезпечних, резонансних злочинів організованої злочинної групи, на рахунку якої численні грабежі, розбійні напади на квартири громадян з метою заволодіння цінностями, крадіжки з офісів. Частина активних членів угруповання, що налічувала близько 15 осіб, на той момент вже була затримана. Більшість членів банди, яку очолював 30-річний житель області, - наркомани та раніше судимі особи.

У результаті оперативно-розшукових заходів було встановлено, що кілька членів цієї групи готували розбійний напад на квартиру лікаря. Ці люди неодноразово приходили до потерпілого, цікавилися його способом життя, звичками, матеріальним становищем, але зловмисники не встигли скоїти злочин.

Оперативним шляхом вдалося вийти на одного з членів банди, який на той момент знаходився в бігах. З’ясувалося, що саме він разом з подільником потай реалізував злочинний план своїх колег по нападу на власника секс-шопу.

Підозрювані були затримані на території Київської області.

На даний момент вони, як і решта учасників злочинної групи, на рахунку якої близько 30 тяжких злочинів, перебувають під арештом.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі