Політика

У Вінницькій облраді людей Татусяка «злили» під опозицію

1 лютого 2014, 19:33

Кадрові зміни в керівництві обласної ради 1 лютого не стали єдини серед питань, які передували головном питанню сесії – прийняттю бюджета. Спочатку депутати поміняли Юрія Медведєва на Наталію Солейко на посаді заступника голови Вінницької обласної ради. А потім, за відсутності через хворобу голови облради Сергія Татусяка, прийнялись за його людей на ключових посадах в обласних комісіях.

 

Першим стало прийняття відставки голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету й фінансів, яку обіймала Наталія Рекута (до недавна Гетце), чия мережа магазинів «Варшава» трошки постраждала від дій молодих протестувальників. За її відставку проголосували 68 депутатів.

 

 

На її місце «Батьківщина» запропоновула свого депутата Ігоря Вернигора. Його кандидатуру підтримали 71 депутат.

 

 

Потім депутати 72 мандатами проголосували про звільнення голови комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору Марини Коваль.

 

А на її місце прийшов головний редактор найтиражнішої газети Вінницької області «33-й канал» Анатолій Жучинський, який входить до складу фракції «Єдність Вінниччини», що на початку голосування втратила 5 бійців, які перейшли у новостворену группу «Совість України». Обидва голосування були результативними завдяки 72 голосам депутатів облради.

 

Перед обранням Жучинський помінявся місцями із заступницею Щербаківської по партії «Батьківщина» Лесею Мороз місцем у комісії регламенту, депутатської діяльності та етикі.

Тож тепер позиції Сергія Татусяка в обласній раді суттєво послабшали. Адже тепер в керівництві комісій облради він контролює лише – комісію з питань молодіжної політики, спорту і туризму, яку очолює Ірек Гатауллін, комісію з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян (Віталій Мрачковський), комісію з питань охорони довкілля, раціонального використання надр (Микола Андрусишин) та комісію з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій (Олексій Гаврилов).

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі