Політика

У Вінницькій облраді за кілька хвилин прийняли рішення, через яке вчора «штормило» все місто

16 березня 2017, 10:41

16 березня о 10 годині продовжили сесію Вінницької облради, на якій зареєструвалось 56 депутатів. 53 голосами обранці підтримали рішення РНБО щодо припинення переміщення товарів через лінію зіткнення.

На розгляд порядку денного, окрім звернення, депутати включили питання, запропоноване Олексієм Фурманом (Свобода). Суть звернення, щоб в інституті безперервної освіти зробили кафедру українознавства та вивчення української історії. Депутати проголосували за два рішення майже одноголосно.

Щодо тексту самого звернення, до Порошенка, Гройсмана, Парубія, через неприйняття якого вчора активісти перекривавали рух транспорту по Соборній, він змінився. Вчора ввечері депутати напрацювали компромісний варіант. В тексті немає вимоги щодо звільнення керівників силових структур. Але депутати своїм зверненням закликають всі органи влади від усіх політичних сил та громадськості взяти участь у виконанні рішення РНБО.

Сьогодні під час сесії, Андрій Вигонюк (Свобода) попросив внести правку до затвердженого ввечері звернення і написати прізвища Авакова, Амброськіна, Малікова. Але цю поправку депутати не підтримали.

«Ми вчора погодили звернення, всі фракції розписались під ним. Але сьогодні… Я ставлю на голосування цю пропозицію. Рішення не прийнято», - повідомив А. Олійник.

 

Фактично сесія, яка розпочалась вчора і стала причиною протестів, сьогодні завершилась за 30 хвилин…

Нагадаємо, 14 березня активісти змусили А. Олійника призначити позачергову сесію, на якій прийняти звернення до Президента, Прем’єра та голови ВР щодо звільнення керівників силових структур та блокування торгівлі з окупованою частиною території.

На 15 березня сесію призначили, але не було кворуму - не прийшли депутати. В знак протесту, активісти з окремими депутатами від Свободи перекрили рух транспорту по Соборній на 5 годин.

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада сесія 
Матеріали по темі